O nás

Již nějakou dobu jsem si pohrával s myšlenkou uspořádání závodů crosscountry pro čtyřkolky, moto a SxS. Sami máme zkušenost ze závodů hlavně z Německa, které pravidelně navštěvujeme. To byl ten hlavní impulz všeho (pořádná technická trať, pravidla, disciplína závodníků, atmosféra….), prostě vše jak má být, ale bohužel zde v ČR to silně pokulhává.

V srpnu jsem dostal prostor v rámci čtyřkolkářské akce uspořádat noční crosscountry závod a na začátku října jsme udělali nultý závod pro čtyřkolky. Byla to zkouška moje, mého týmu a pak hlavně zkouška samotných jezdců. Vše se podařilo na jedničku a mohutné ohlasy na celý závod mě přesvědčily v myšlence uspořádat celý seriál. Tak vzniklo CCC – Czech Cross Country.

Co bude CCC? CCC bude seriál 6-7 závodů pro čtyřkolky, moto a SxS. Seriál, který bude jedinečný v ČR. Chci stavět tratě crosscountry tj. bude záležet na technické dovednosti jezdců, né žádné rychlostní časovky , vybírám si tratě a pozemky, kde jde připravit trať 12-25 km. Budeme dbát na dodržování všech stanovených pravidel a na celkovou disciplínu všech jezdců. Chceme dát závodům určitý styl. CCC bude seriál pro všechny kategorie tj. mini, děti, juniory a dospělé profi a hobby. Cca 2 závody v seriálu budou obsahovat i noční závod pro dospělé profi a hobby. Můžete se těšit na LIVE stream přenos všech závodů!!!!!!!

Proto neseďte doma, přijeďte si zazávodit, přijeďte si pro opravdový zážitek, přijeďte……už teď se na Vás všechny těšíme!

Michal Křenek, ředitel CCC – Czech Cross Country